Hosting oprogramowania

Hosting oprogramowania – co to takiego?

Jest to specjalistyczna oferta hostingowa skierowana do firm które z różnych względów nie chcą lub nie mogą pozwolić sobie na utrzymywanie serwerowni i stałej opieki IT, a wykorzystują w codziennej pracy oprogramowanie CRM, ERP, lub jakiegokolwiek inne wymagające bezpieczeństwa i nieprzerwanej pracy. Możemy na naszych serwerach hostować zarówno aplikacje z rodziny windows jak i linux a nasza infrastruktura zapewnia bezawaryjną i bezpieczną pracę w każdych warunkach, po za tym bierzemy na siebie kwestie robienia kopi zapasowych i wszelkich czynności związanych z fizyczną administracją takim hostingiem oraz jego obsługą serwisowo-administracyjną. Usługa taka jest z ang. nazywana SaaS (Software as Service).

Firma Fiberzone Sp. z o.o. posiada własną serwerownię z systemem zasilania awaryjnego oraz łączem światłowodowym z bardzo niskimi opóźnieniami do polskich i zagranicznych operatorów. Specjalizujemy się w hostowaniu oprogramowania księgowego takich firm jak Wapro, Insert, Sage, Comarch  ale jesteśmy w stanie wdrożyć każde, nawet najbardziej nietypowe rozwiązanie a  ceny naszych usług są bardzo konkurencyjne.

Zaletą hostingu aplikacji jest całkowita odporność systemu np na zagrożenia internetowe w postaci ransomware i różnej maści wirusów, z kolei zabezpieczenia sieci w postaci firewall i systemu monitoringu 24/7 eliminują możliwość dostępu do danych osób nie powołanych.

W celu uzyskania oferty prosimy o kontakt pod numerem 533 959 335 lub skorzystanie z formularza kontaktowego

Fiberzone

Internet światłowodowy